SERVİS BÖLGELERİMİZ

Verim teknik kombi servisi ile İstanbul Avrupa yakasın da tüm bölge sakinleri artık kışa girerken kombilerinin periyodik bakımlarını konunun uzmanı personellere yaptırarak kışı verimli bir ısıda çok daha rahat geçirebilecek. Meslek bilgileriyle kombinizde oluşan arıza ve tamir hizmetleri için de rahatlıkla arayarak hizmet randevunuzu bırakabilirsiniz. Bir telefonunuzla randevu saatinde adresinize ulaşım sağlayacak olan servis ekibi güven duyacağınız kalitede bir hizmet almanıza imkan tanıyacak.

Petekler ısınmıyor, peteklerin altı ısınmıyor ve buna benzer daha pek çok sorunlarınızı Verim Teknik kombi servisi ile kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Tamir ve bakım hizmetlerinde gerek yedek parça gerekse son teknoloji cihaz ve temizleme kimyasalları ile hizmet bilgilerini ve deneyimlerini ihtiyaçlarınıza sunan servis ekibi enerji tasarrufu sağlamanız ve doğalgaz faturalarınızı düşürmenizde size yardımcı olacak.

Tüm Avrupa yakası sakinlerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet almasını sağlayan Verim teknik kombi servisi pek çok hizmetinde vermiş olduğu garanti ile yüzünüzü güldürecek. Kombinizin ve tüm tesisatın periyodik bakımını yaptırmak istediğinizde veya olası bir arıza durumunda vakit kaybetmeden adresinize kısa sürede ulaşım sağlayacak servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Memnun kalacağınız bir hizmette kombinizi düşük derecede daha verimli bir ısı ile rahatlıkla kullanarak hem enerji tasarrufu hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak hizmet için bir telefonunuz yeterli olacak. Kombi hizmetlerinde tamir, bakım ve arıza hizmetleri için  verim teknik kombi servisi en doğru adresiniz olacak.

Alibeyköy, Beyoğlu, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Kağıthane, Sarıyer, Şişli ve Çevre Bölgelerinde Hizmet vermekteyiz.