HİZMETLERİMİZ

İstanbul Avrupa Yakası içerisinde semt sakinlerine hizmet veren Verim Teknik kombi servisleri kombilerinizin bakım, tamir ve arıza çalışmaları konusunda profesyonel bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Profesyonel servis ekiplerinden oluşan servis hizmetlerinde kombinizde veya kombi tesisatında yaşadığınız problemlere karşı vakit kaybetmeden bir telefonunuzla servis hizmetlerinden faydalanarak sorunlarınızı giderebilirsiniz.
Birbirinden bağımsız farklı markaların servisleri olarak hizmet konusunda yetkili kılınmış Verim Teknik kombi servisleri profesyonel servis ekipleri ile kaliteli bir hizmeti almanızı sağlayacak. İhtiyaç duyduğunuz hizmet için bir telefonunuzla bakım veya tamir hizmeti için randevu alarak kombi sorunlarınıza dair tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Belirli periyodlarda kombinizin veya tüm tesisatın bakımını yaptırmak istediğinizde, peteklerdeki ısınma problemlerinde veya bir başka arızaya bağlı olarak peteklerde ısınma sorunlarına karşı her türlü sorunuzu kolay ve pratik bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Servis personelleri tarafından almış olduğunuz hizmetlerde hem enerji tasarrufu sağlayabilir hem de gelen doğal gaz faturalarını minimize ederek düşük derecede çok daha verimli bir ısı sağlayabilirsiniz.
İstanbul bölgesi içerisinde servis hizmeti olarak yetkilendirilmiş Verim Teknik kombi servisleri kısa sürede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Kış için ısınma problemlerinizi ortadan kaldıracak hazırlarınızı bakım hizmeti ile tamamlayabileceğiniz gibi kombinizi kullanımlarınız sırasında arızaya sebebiyet veren pek çok sorun için tamir hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Konunun uzmanı personellerce verilen hizmetlerde kaliteyi ve güveni bulacaksınız.