FAYDALI BİLGİLER

Bulunduğumuz Ortamda Gaz Kokusu Varsa Ne Yapmalıyız?

  1. En yakınınızdan başlayarak gaz vanalarını ve gaz aletlerini kapatın.
  2. Hiçbir elektriksel donanıma dokunmayın, açmayın veya kapatmayın, fişleri ile oynamayın.
  3. Kıvılcım riskine karşı cep telefonu ve telsiz kullanmayın.
  4. Ortamı hemen havalandırın.
  5. Çakmak veya kibrit kullanmayın, sigaranızı söndürün. Tüm açık ateşleri dumanlı maddeleri, kıvılcım ve ateş oluşturabilecek kaynakları söndürün.
  6. Hemen hizmet aldığınız gaz dağıtım firmasını arayın.

Verim teknik kombi servisi kombi konusunda yetki belgeli bir firma olarak kaliteli bir hizmeti konunun uzmanı personeller tarafından güler yüzlü bir hizmetle almanızı sağlamaktadır. Servis hizmetleri içerisinde yer alan kombi bakım, kombi arıza ve kombi tamir hizmetleri için yetki belgelerine bağlı olarak her türlü kombi bakımını ve tamirini güvenle yaptırabilirsiniz. Bölge halkına en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan servis personelleri özellikle kış aylarında kombinizi kullanımlarınız sırasında yaşadığınız ısınma problemleri için kısa sürede sorunlarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor.

 

İhtiyacınız halinde Verim Teknik kombi servisi hizmetlerinden faydalanmak için bölgenin neresinde ikamet ediyor olursanız olun bir telefonunuzla randevu kaydınızı bırakabilirsiniz. Servis sırasına bağlı olarak aynı gün içerisinde veya uygun olduğunuz saat diliminde adresinize ulaşım sağlayacak olan personeller almak istediğiniz servis hizmetini profesyonel ve menün kalacağınız bir hizmet doğrultusunda sizlere verecektir.

Kombinizin periyodik bakımını yaptırmak istediğinizde kaliteli hizmeti uzaklarda aramadan Verim teknik kombi servisi ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Bakım hizmetlerinin yanı sıra arıza ve tamir hizmetleriyle de güveninizi kazanacak servis ekibinin profesyonel hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Bölge halkına ihtiyacı halinde en hızlı hizmeti sunan servis personelleri profesyonel hizmetlerini güler yüzlerini de ekleyerek memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturacak. Hizmette kaliteyi ve güveni konunun uzmanı personellerde bulacaksınız.